אודות NT2C

פעילות החברה בישראל

NT2C  שמה לה למטרה להפוך לשחקן מרכזי בענף הבניה למגורים בישראל, תוך שהיא מתמקדת בתחום קבלנות המשנה. לחברה רישיון קבלן בסיווג ג'5 (ללא הגבלה על היקף כספי).

קרא עוד…

פרופיל החברה

עם למעלה מ-50 מליון מ"ר בניה בשנה בצבר ההזמנות וקצב מסירה של 20 מליון מ"ר בשנה, NT2C היא אחת מענקיות הבניה הסיניות המובילות בתחומה. החברה היא חברה פרטית שבסיסה בסין, אשר חרטה על דגלה את החדשנות המצוינות והאמינות כערכים מובילים בכל עשייתה.

קרא עוד…

פרויקטים בישראל

NT2C ישראל החלה את פעילותה בארץ בשלהי שנת 2017, מאז ועד היום ביצעה החברה עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, עם הגדולות והמתקדמות שבחברות הבניה וליזמים המובילים בשוק הישראלי למגורים.

קרא עוד…

בונים ערך

NT2C ידועה בעולם ברמת הביצוע הגבוהה שלה ובאיכות הביצוע חסרת הפשרות. על אף היותה חברה פרטית היא בונה פרויקטי ענק לאומיים ייחודיים רבים בסין בהזמנת הממשל. צוות הניהול של החברה בישראל חרט על דגלו את הטמעת סטנדרט הביצוע הגבוה גם בארץ, בכל מחיר וללא פשרות.

קרא עוד…

מנהלי פעילות ישראל

עם ההחלטה להתמודד במסגרת הקול הקורא של מדינת ישראל לחברות הבניה הזרות, החלה NT2C להיערך. למשימה נבחרו שניים ממנהליהה הבכירים והמנוסים של החברה, אשר ביסודיות בדקדקנות האופיינית לחברה, עוד טרם הזכיה ואף טרם ההגשה החלו בלימוד השוק, השפה והאתגרים בענף הבניה הישראלי למגורים. כך שעם ההודעה על הזכיה, היתה כבר ערוכה החברה להקמת הפעילות בישראל.