איכות חסרת פשרות

NT2C ידועה בעולם ברמת הביצוע הגבוהה שלה ובאיכות הביצוע חסרת הפשרות. על אף היותה חברה פרטית היא בונה פרויקטי ענק לאומיים ייחודיים רבים בסין בהזמנת הממשל. צוות הניהול של החברה בישראל חרט על דגלו את הטמעת סטנדרט הביצוע הגבוה גם בארץ, בכל מחיר וללא פשרות.

מקצוענים בבניה

NT2C מביאה איתה תרבות של דיוק ודקדוק בפרטים, ניסיון רב בניהול ויישום שיטות בנייה מתקדמות ומודרניות, ניסיון ויכולות ביצוע הנשענים על צוותי עבודה אורגניים, יעילים ומנוסים מסין ויכולות ניהול מתקדמות.

קיצור זמני מסירה

השילוב של צוותי עבודה וניהול אורגניים, שיטות הניהול והעבודה ותרבות של משמעת, סדר ונקיון, כמו גם תכנון קפדני של כל פעולה ופעולה, מביא יחד לעמידה קפדנית בלוחות זמנים. כיום הפך הדבר לעובדה מוגמרת עם למעלה מ-4,000 יח"ד בבניה בארץ, כולן בעמידה בלו"ז או בהקדמתו.

שותפים לדרך

אנו מנהלי החברה, בארץ ובסין, כעניין של תרבות, מאמינים בשותפות גורל ושותפות לדרך. אנו רואים בלקוחותינו שותפינו לדרך ומחוייבים להצלחתם, לא פחות מאשר להצלחתינו. נדע להתאים עצמנו לאילוצי הלקוחות, ולסייע להם להתאים עצמם לנסיבות המשתנות במהלך חייו של פרויקט. אנו מאמינים בביסוס שיתוף פעולה עסקי על יסודות של ערכים משותפים ורצון הדדי בהצלחתו של האחר.