פרופיל חברה

עם למעלה מ-50 מליון מ"ר בניה בשנה בצבר ההזמנות וקצב מסירה של 20 מליון מ"ר בשנה, NT2C היא אחת מענקיות הבניה הסיניות המובילות בתחומה. החברה היא חברה פרטית שבסיסה בסין, אשר חרטה על דגלה את החדשנות המצוינות והאמינות כערכים מובילים בכל עשייתה.

עם למעלה מ-4,000 יח"ד בבניה, בעשרות אתרים בהם פעילה החברה מאז כניסתה לשוק הישראלי לפני כשנתיים וחצי, ידועה החברה בארץ בקצב הבניה המהיר שלה ובאיכות הביצוע חסרת הפשרות.

החברה מדורגת ברשימת 500 החברות המובילות בסין (Fortune 500) ומככבת ברשימת 20 החברות התחרותיות ביותר בענף הבניה הסיני עם ניסיון של עשרות שנים. מאז הקמתה, בנתה לעצמה NT2C מוניטין של חברה איתנה אמינה וחדשנית בתחומים רבים בענף הבנייה בכלל ובבניה למגורים בפרט, עליהם מעידים היקף הפעילות וכמות הפרסים והעיטורים השונים אשר קיבלה החברה לאורך שנות קיומה.

חברת NT2C מתמחה בבנייה למגורים, בליבת ערכיה של NT2C יושרה, אנושיות, איכות ויצירתיות כערכים המובילים בכל תחומי העשייה בחברה. מאז הקמתה בשנת 1998, מוכרת NT2C בענף הבנייה הבינלאומי, כחברה אמינה היוזמת, מבצעת ומוסרת מגה-פרויקטים ברמת איכות ומורכבות מהגבוהות ביותר השמה את הלקוח ואמונו בה במרכז.

היקף פעילות

ל-NT2C פעילות גלובאלית באסיה, באפריקה ובאמריקה הצפונית, צבר הזמנות כולל בהיקף של 50 מליון מ"ר והיקף מסירות פרויקטים שנתי של 20 מ' מ"ר. החברה מעסיקה בסין כ-7,000 טכנאים, מהנדסים מקצועיים ואדריכלים מהשורה הראשונה ועוד אלפי פועלים ומנהלים במוקדי הפעילות האחרים שלה ברחבי העולם. לחברה 16 משרדים אזוריים המקיפים את עסקיה ביותר מ – 100 ערים מסביב לעולם בהיקפי פעילות המייצרים כ – 100 אלף מקומות עבודה בקירוב בכל זמן נתון.

קרא עוד על היקפי הפעילות בישראל

איכות וחדשנות בענף הבנייה

NT2C חרטה על דגלה את ערכי החדשנות והקדמה, ומשקיעה משאבים רבים בחדשנות בענף. NT2C מחזיקה בפטנטים רשומים רבים בענף הבניה, הכוללים, בין היתר, 11 המצאות, 45 מודלים חדשניים של עבודה ו-6 שיטות בנייה ייחודיות ובין-לאומיות שזכו להכרה בסין ומחוץ לה. על מוניטין החברה בתחום, פועלה ויכולותיה בתחום החדשנות, מעידה הזמנתה של ממשלת סין להשתתף ולסייע בניסוח שני תקני בנייה לאומיים עבור תעשיית הבנייה הסינית.

על חדשנותה, החברה זכתה בעשרות פרסים מקצועיים עבור פרויקטים שהוציאה אל הפועל; בכלל זאת, זכו 37 פרויקטים בתעודות ותארים עבור בנייה באיכות הגבוהה ביותר דוגמת "Luban Award" וה- "National High Quality Project Award “. בנוסף זכתה החברה גם בפרס “Zhan Tianyou Award” עבור חדשנות משמעותית ומצוינות בתחום הבנייה.